PZBiath bez Kowalczyk
Justyna Kowalczyk-Tekieli odchodzi z Polskiego Związku Biathlonu, gdzie pracowała jako dyrektor sportowa. Dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Oprócz Kowalczyk-Tekieli, rezygnacje złożyli też trenerzy: pracujący z kadrą B Aleksander Wierietielny i Adam Jakieła oraz pracujący z kadrą młodzieżową Łukasz Słonina. Szkoleniowcy pozostają na okresie wypowiedzenia.
Read more