Ambasador Marek Magierowski spotkał się z prezydentem USA
Ambasador Polski w USA Marek Magierowski spotkał się z prezydentem Stanów Zjedoczonych Joe Bidenem. Wholeheartedly grateful, Mr. President, for this courtesy meeting. In these troubled times, and on the eve of @NATO summit in Madrid, our alliance remains as steadfast as ever. 🇵🇱🤝🇺🇸 @POTUS #StrongerTogether pic.twitter.com/H6WCoDoVH0 — Marek Magierowski (@mmagierowski) June 25, 2022 W swoim wpisie na Twitterze polski dyplomata podziękował za rozmowę i zapewnił o trwalych relacjach łączych nasze kraje.“Z całego serca dziękuję prezydentowi Bidenowi za to spotkanie. W tych trudnych czasach, w przededniu szczytu NATO w Madrycie, nasz sojusz pozostaje trwały” – napisał ambasador Marek Magierowski. Trzydniowy szczyt przywódców państw NATO rozpocznie się w najbliższy wtorek w Madrycie.
Read more
