Prezydent USA: jeśli będzie trzeba, to uderzymy ponownie w proirańskich bojowników

2
Fot. (AP Photo/Charles Krupa)
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden ostrzegł, że jeśli będzie konieczność, to USA ponownie uderzą w oddziały proirańskich bojowników na Bliskim Wschodzie. Podczas spotkania z dziennikarzami Biden ocenił, że nie ma szans na zawieszenie broni w Strefie Gazy.
Wczoraj, na rozkaz Joe Bidena, lotnictwo USA zbombardowało magazyny broni Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Syrii.

Uderzenia zostały przeprowadzone przez dwa amerykańskie samoloty F-15. Pytany o bombardowanie prezydent USA powiedział, że było ono odpowiedzią na ataki na amerykańskich żołnierzy rozlokowanych na Bliskim Wschodzie. “Jeśli będzie to konieczne, zrobimy to ponownie” – ostrzegł Biden. Zapytany, czy widzi szanse na rozejm w Gazie, prezydent USA odpowiedział przecząco.

Biden oświadczył, że zrobi wszystko, by uwolnić zakładników przetrzymywanych przez Hamas i powiedział, że jest optymistą w tej sprawie.
Komentując dobre dla Demokratów wyniki wtorkowych wyborów lokalnych i stanowych oraz referendów, Joe Biden stwierdził, że jest ważne, jak głosują wyborcy, a nie to, co pokazują sondaże.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

  1. Obama i Biden zapewnili swoimi decyzjami, że Iran otrzymał dziesiątki miliardów dolarów. Oczywiście większość forsy przeznaczono na finansowanie Hamasu, Hezbollahu i innych grup “bojowników” a właściwie terrorystów. Sporadyczne odpowiedzi na ataki terrorystów na amerykańskie bazy nic nie zmienią. Jeżeli Iran wyprodukuje bombę atomową, to będzie naprawdę groźny, a przyczyną tego jest krotkowzroczność i naiwność tak Obamy jak i Bidena.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!