USA: w sieci pojawiło się zdjęcie D.Trumpa z aresztu w Georgii

0
Fot. Fulton County Sheriff's Office/Reuters
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Były prezydent Trump został pierwszym prezydentem w historii, któremu władze zrobiły zdjęcie w areszcie, tzw. “mugshot”. Zdjęcie wykonano w trakcie czwartego przedstawienia kryminalnych zarzutów oskarżenia wobec niego w tym roku, w więzieniu powiatowym Fulton w czwartek.

Przedstawiciele więzienia powiatowego Fulton opublikowali zdjęcie Trumpa krótko po tym, jak oddał się władzom dołączając do kilku innych oskarżonych osób w sprawie. 

Podczas poprzednich trzech przedstawień zarzutów zdjęcie nie było wymagane. Sprawa w Georgii obejmuje 19 tu oskarżonych, którzy zostali oskarżeni o udział w przestępczej konspiracji, aby odwrócić wyniki wyborów i tym samym przegraną Trumpa w 2020 roku. 

W tej sprawie więzienie Fulton zrobiło jak do tej pory zdjęcia byłemu szefowi sztabu Markowi Meadowsowi, doradcom Rudyemu Giulianiemu, Sidneyowi Powellowi i Jennie Ellis, Przewodniczącemu Partii Republikanów Davidowi Shaferowi. 

Donald Trump szybko opublikował swoje zdjęcie na należącej do niego platformie społecznościowej TruthSocial z podpisani “Never Surrender” i “Election Interference”(“Nigdy nie poddawaj się” i “Zakłócanie Wyborów”) .

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!