USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W środowym meczu ligi NBA Chicago Bulls wygrali na wyjeździe z Detroit Pistons 114:108. Najwięcej punktów dla Bulls, zajmujących w tabeli Konferencji Wschodniej 4 miejsce, rzucił wczoraj DeMar DeRozan 36.

Wyniki pozostałych spotkań:
Miami Heat ulegli Phoenix Suns 90:111 – Suns jako pierwsi zapewnili sobie awans do fazy play off

——————
W dwóch środowych meczach ligi NHL Edmonton Oilers pokonali po dogrywce Washington Capitals 4:3, a Vancouver Canucks wygrali z Montreal Canadiens 5:3.
Dzisiaj Chicago Blackhawks na wyjeździe zmierzą się z Boston Bruins. Początek meczu o godzinie 6:00 pm.

————-

Adam Buksa zdobył dwie bramki dla New England Revolution w wygranym 3:0 pierwszym meczu ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów CONCACAF (strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów) z meksykańskim zespołem Club Universidad Nacional AC.
Napastnik reprezentacji Polski, który rozegrał całe spotkanie, najpierw wpisał się na listę strzelców w 72. minucie, a następnie w 2. minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy. Rewanż – 17 marca.