Tajwan: kupił najnowszą konsolę – żonie powiedział, że to oczyszczacz powietrza

0
1715
konsola PS5 oczyszczacz powietrza
Fot. mothership.sg
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Słodko-gorzka historia związana z najnowszą konsolą PS5, która bije rekordy popularności i jest ciężka do zdobycia w wielu miejscach.

Pewien zamiłowany w grach Tajwańczyk kupił sobie najnowszą konsolę PlayStation5. Nie chciał jednak przyznać się przed żoną, jaki sprzęt nabył, więc powiedział jej, że nowe urządzenie to oczyszczacz powietrza. Kobieta jednak przyłapała męża na kłamstwie i spotkały go niemiłe konsekwencje.

Po tym, jak kobieta przejrzała oszutwo męża, kazała mu sprzedać konsolę. Całą sprawę opisał na Facebooku niejaki Jin Wu, który zdecydował się odkupić PS5 od Tajwańczyka, wystawioną po niezwykle niskiej cenie.

Wszystko się wydało podczas finalizowania transakcji. Jin Wu miał osobiście odebrać konsolę. Gdy spotkał się ze sprzedającymi PS5, zapytał, dlaczego sprzedają konsolę po tak niskiej cenie. Był przekonany, że Tajwańczyk nabył dwa takie urządzenia, dlatego jednego chce się pozbyć. 

Sprzedawca zmieszany odpowiedział mu, że to żona chce się pozbyć konsoli i dodał: „Okazuje się, że kobiety potrafią odróżnić konsolę PS5 od oczyszczacza powietrza”.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!