USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W meczu koszykarskiej ligi NBA Chicago Bulls na wyjeździe pokonali Milwaukee Bucks 118:113. Najwięcej punktów dla Bulls zdobył wczoraj DeMar DeRozan 36. Była to druga wygrana z rzędu chicagowskiego zespołu, który w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje 11 miejsce.

W innych środowych meczach NBA:

San Antonio Spurs przegrali z New Orleans Pelicans 110:129, występujący w Spurs Jeremy Sochan zdobył 12 punktów, Charlotte Hornets pokonali Philadelphia 76ers 107:101, Cleveland Cavaliers wygrali z Portland Trail Blazers 114:96, Indiana Pacers ulegli Minnesota Timberwolves 101:115, Atlanta Hawks zwyciężyli Sacramento Kings 115:106, Boston Celtics pokonali Dallas Mavericks 125:112, Miami Heat wygrali z Washington Wizards 113:105, Toronto Raptors ulegli Brooklyn Nets 98:112, Oklahoma City Thunder ulegli po dogrywce Denver Nuggets 126:131, Utah Jazz przegrali z Detroit Pistons 116:125, a

———-

W środowym meczu hokejowej ligi NHL Chicago Blackhawks przegrali na wyjeździe z Dallas Stars wygrali z 4:6, tracąc aż 5 goli w 10 ostatnich minutach trzeciej tercji. Do siatki rywali celnie trafiali wczoraj dla Hawks: Jones, Athanasiou, Murphy i Domi. Piąta porażka z rzędu  chicagowskiego zespołu spowodowała, że Blackhawks spadli w tabeli Konferencji Zachodniej na przedostatnie miejsce.

W innych środowych meczach NHL:

Florida Panthers pokonali Boston Bruins 5:2, Buffalo Sabres zwyciężyli St. Louis Blues 6:2, New Jersey Devils przegrali z Toronto Maple Leafs 1:2, Pittsburgh Penguins wygrali po karnych z Calgary Flames 2:1, Carolina Hurricanes ulegli Arizona Coyotes 0:4, Columbus Blue Jackets przegrali z Montreal Canadiens 1:3, Minnesota Wild pokonali Winnipeg Jets 6:1, Detroit Red Wings wygrali z Nashville Predators 3:0, New York Islanders zwyciężyli Edmonton Oilers 3:0, Washington Capitals po dogrywce pokonali Philadelphia Flyers 3:2, Seattle Kraken zwyciężyli San Jose Sharks 8:5, Colorado Avalanche ulegli Vancouver Canucks 3:4, Vegas Golden Knights pokonali Ottawa Senators 4:1, a Anaheim Ducks wygrali z New York Rangers 3:2.