Konwencja programowa Trzeciej Drogi

0
Fot. Facebook: PSL
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Liderzy Trzeciej Drogi podczas konwencji programowej przed wyborami samorządowymi podpisali “12 gwarancji samorządowych”. Na liście znajdują się między innymi zapisy o tym, że komitet zadba o komunikację publiczną, a gminy będą samodzielne finansowo. Lokalna żywność ma być łatwo dostępna, a biblioteki i świetlice zostaną rozwinięte w centra aktywności i spotkań.

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział, że Trzecia Droga reprezentuje większość poglądów politycznych Polaków. Podczas konwencji w Otrębusach, wicepremier mówił, że Trzecia Droga to polityczne centrum.

Jak wyjaśniał, oznacza to, że ugrupowanie posiada cechy wrażliwości zarówno lewicowej, jak i prawicowej. “Silny samorząd jest nam potrzebny, bo sam rząd nie wystarczy” – przekonywał Władysław Kosiniak-Kamysz.

Przewodniczący Polski 2050 Szymon Hołownia podkreślał. że wybory samorządowe zaplanowane na 7 kwietnia są “drugą połową” wyborów parlamentarnych. Marszałek Sejmu podkreślił, że zwycięstwo w nich zakończy proces odsuwania Prawa i Sprawiedliwości od władzy przez koalicję rządzącą.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!