J.Kaczyński o wyborach samorządowych

0
Fot. Facebook: screenshot video Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński mówił podczas konwencji samorządowej partii w Warszawie, że pod rządami Zjednoczonej Prawicy Polska szła drogą rozwoju. Podkreślał, że konieczna jest kontynuacja tej drogi i kolejne inwestycje. 

“My musimy być na tak dla inwestycji, dla rozbudowy wszystkiego co zostało już podjęte. Na tak, dla różnego rodzaju innowacji i przede wszystkim dla rozwoju. A o tym niewiele słychać, a w gruncie rzeczy nic nie słychać”- powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości. 

Jarosław Kaczyński mówił także, że Polska pod rządami Zjednoczonej Prawicy rozwijała się sprawiedliwie, wszystkie regiony otrzymały równe szanse. Według niego, odrzucona wówczas została koncepcja “rozwoju punktowego”, ale dziś można to kontynuować na poziomie samorządów.

“Władza samorządowa bardzo wiele może i ta wojewódzka, powiatowa i gminna. Może w wielu wypadkach, a przynajmniej w wysokim stopniu łagodzić te wszystkie przedsięwzięcia, które są podejmowane, a których ostatecznym celem jest to by Polacy nie byli w stanie swoją prawdę wyrażać” – podsumował. 

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Druga tura, tam gdzie będzie to konieczne, jest zaplanowana na 21 kwietnia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!