USA: kampania wyborcza – konferencja prasowa D.Trumpa

0
1421
Twitter: Team Trump
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Wyścig w wyborach prezydenckich 2020 wkracza w ostatnią fazę. Prezydent Donald Trump zwołał dzisiaj w Białym Domu popołudniową konferencję prasową, na której podkreślał swoje dotychczasowe osiągnięcia i zapowiadał kolejne kroki w celu naprawy amerykańskiej gospodarki. 

Donald Trump, konferencja prasowa

“Pod moim przewodnictwem, w przyszłym roku przewiduję, że nastąpi największy wzrost gospodarczy w historii naszego kraju. Widzicie co dzieje się z giełdą. Ustanawiane są kolejne rekordy. NASDAQ zarejestrował aż 17 takich rekordów. Pod moim przewodnictwem wyprodukujemy w rekordowym czasie szczepionkę przeciwko COVID-19. W okresie minionych 3,5 lat znieślimy największą ilość przepisów ograniczających rozwój gospodarczy kraju. Negocjujemy 7 nowych porozumień w ramach sprawiedliwego handlu. W pierwszych 10 miesiącach 2021 roku stworzymy minimum 10 milionów nowych miejsc pracy.” 

Donald Trump zaatakował także Joe Bidena, który jest jego przeciwnikiem w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Donald Trump, konferencja prasowa (1)

„Joe Biden i radykałowie, socjaliści i demokraci, spowodują załamanie ekonomii. Gdy tylko dojdą do władzy zniszczą ten kraj.”

Wspomniany kandydat demokratów na prezydenta USA Joe Biden, odwiedził dzisiaj Pensylwanię. Kandydatka na wiceprezydenta z ramienia partii demokratycznej Kamala Harris i piastujący obecnie to stanowisko Republikanin Mike Pence wyjechali do Wisconsin.  

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!