Millennium Park jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów

0
220
Fot. Facebook: Millennium Park
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Według nowej ankiety jednym z ulubionych miejsc osób odwiedzających Wietrzne Miasto jest Millennium Park. Family Destinations Guide przeprowadził ostatnio badanie najlepszych miejsc turystycznych w Stanach Zjednoczonych, a Millennium Park w Chicago znalazł się w pierwszej dziesiątce. Ósme miejsce piastuje wspólnie z Epcot Center w Walt Disney World na Florydzie.

W rankingu zebrano 50 najczęściej odwiedzane miejsca w USA, a następnie porównano je z ocenami turystów, którzy umieszczali je na stronie Tripadvisor. 

Jeśli chodzi o Millennium Park, 71 procent odwiedzających wystawiło mu ocenę „doskonałą”. Według badania park odwiedza średnio 25 milionów osób rocznie.

Park Narodowy Great Smoky Mountains w Karolinie Północnej i Tennessee wraz z Grand Canyon w Arizonie znalazły się na szczycie listy, uzyskując najwyższy wynik 89 procent. Kolejne miejsca zajęły miejsca: Mackinac Bridge w Michigan (82 procent), Central Park w Nowym Jorku (78 procent), Golden Gate Bridge w San Francisco (75 procent), Balboa Park w San Diego (74 procent) i National Mall (73 procent). Pierwszą dziesiątkę uzupełnił Magic Kingdom w Disney World.

Chicagowskie Navy Pier zajęło w klasyfikacji Family Destinations Guide 48. miejsce.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!