Chicago: wyniki sportowe

0
82
USA sport wyniki
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Obrończynie mistrzowskiego tytułu zawodniczki Chicago Sky, sensacyjnie przegrały w środę w pierwszym meczu playoffs ligi WNBA, z niżej notowanymi koszykarkami New York Liberty 91:98. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych. Kolejny mecz obu drużyn odbędzie się w piątek.

W innym wczorajszym spotkaniu pierwszej rundy playoffs w lidze WNBA, rozstawione z numerem pierwszym Las Vegas Aces pewnie wygrały z Phoenix Mercury 79:63.

Dzisiaj rywalizację w playoffs rozpoczną cztery inne drużyny. Dallas Wings zmierzą się z Connecticut Sun, a Washington Mystics zagrają z Seattle Storm.  

————

W środowych meczach ligi MLB Chicago White Sox ulegli Houston Astros 2:3, a Chicago Cubs wygrali z Washington Nationals 3:2.

—————

W lidze NFL dzisiaj Chicago Bears zmierzą się na wyjeździe z Seattle Seahawks. Jest to drugi mecz towarzyski przygotowujący chicagowski zespół do nowego sezonu. Początek fazy zasadniczej rozgrywek NFL 8 września. Na inaugurację nowego sezonu obrońcy mistrzowskiego tytułu Los Angeles Rams zagrają z Buffalo Bills.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!