Illinois: Discover Symphony – stypendia dla instrumentalistów

0
Discover Symphony
Fot. https://www.discoversymphony.org
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Discover Symphony ogłasza, że instrumentaliści seniorzy mogą ubiegać się o stypendium w wysokości 1000 dolarów. Są one fundowane przez Fundusz Stypendialny im. J. Marka Waltza.

Discover Symphony to następna generacja Park Ridge Civic Orchestra, społeczność mistrzów z wielkim doświadczeniem, tworzących muzykę klasyczną. W tym roku mija 24 lata przyznawania stypendium dla starszych instrumentalistów. Od stypendystów nie wymaga się, aby ukończyli studia muzyczne. Muszą jednak kontynuować naukę na poziomie uczelni.

Aby otrzymać stypendium, należy złożyć wniosek, esej oraz list polecający do 28 lutego 2021 roku. Informacje dostępne są na stronie https://www.discoversymphony.org/.

Przesłuchania odbędą się 9 marca 2021 roku w godzinach 4.30 pm do 8 pm. Discover Symphony poinformuje kandydatów o lokalizacji i czasie przesłuchania. 

Zapytania dotyczące stypendium można kierować do Pameli Benitez, dyrektor ds. Rozwoju na adres [email protected] lub 847.692.7726.

Discover Symphony uważa, że muzyka klasyczna powinna dotrzeć do każdego i wszędzie. Występy symfoniczne promują dostęp i uznanie dla muzyki klasycznej, łącząc w pary współczesne premiery z tradycyjnymi. Orkiestra edukuje uczniów od najmłodszych lat. Prowadzi warsztaty muzyczne również dla dzieci z zespołem Downa, kursy mistrzowskie, oferuje stypendia. Discover Symphony jest organizacją 501 (c) 3. Można ją wesprzeć datkiem lub przekazać darowiznę odliczoną od podatku.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!