Pawlik/Moniuszko-Symphonic Jazz Project – Koncert Online już jutro o 2 pm!

Wiadomości Kulturalne

0
303
Pawlik/Moniuszko-Symphonic Jazz Project
Fot. Facebook: Wlodek Pawlik

W najbliższą sobotę, 21 listopada, czyli już jutro czeka nas wielkie wydarzenie muzyczne. O godzinie 2 po południu w Chicago oraz 21 w Warszawie, odbędzie się koncert online “Pawlik/Moniuszko-Symphonic Jazz Project”. Wystąpią: Włodek Pawlik – pianino i aranżacja, Damian Kostka – gitara basowa, Patryk Dobosz – perkusja. Towarzyszyć im będzie Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku pod batutą Mirosława Jacka Błaszczyka

Jeszcze kilka miesięcy temu były plany, że Włodek Pawlik, muzyk jazzowy i zdobywca nagrody Grammy zaprezentuje swój projekt na żywo w Stanach Zjednoczonych. Z powodu trwającej pandemii koronawirusa nie jest to jednak możliwe. 

– Zdecydowaliśmy, że zaprezentujemy koncert poprzez internet. 4 października nagraliśmy muzykę w siedzibie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku z Orkiestrą Symfoniczną pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam na oficjalną, światową premierę przedstęwzięcia, czyli koncert audio video- zachęcał do oglądania i posłuchania muzyk podczas wywiadu udzielonego dla Polskiego Radia 1030. 

LINK DO TRANSMISJI SOBOTNIEJ: https://www.facebook.com/events/849075649229095 oraz NASZ FACEBOOK, BĘDZIEMY UDOSTĘPNIAĆ

Koncert można będzie obejrzeć na facebooku Włodka Pawlika, a w sobotę wieczorem także w telewizji Polvision. To wydarzenie otwarte. Nie trzeba kupować żadnych biletów. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na alert@polskieradio.com tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!