B.Menendez rezygnuje ze stanowiska szefa komisji ds. stosunków zagranicznych Senatu Stanów Zjednoczonych

3
Fot. REUTERS
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Bob Menendez tymczasowo ustąpił ze stanowiska szefa komisji do spraw stosunków zagranicznych Senatu Stanów Zjednoczonych. Menendez i jego żona zostali oskarżeni przez Departament Sprawiedliwości o przyjęcie setek tysięcy dolarów łapówek za pomoc rządowi Egiptu. 

Bob Menendez zrezygnował ze stanowiska do czasu wyjaśnienia sprawy. To nie pierwszy raz, kiedy polityk musiał zrezygnować. Zrobił to też w 2015 roku po usłyszeniu zarzutów przyjęcia łapówek na Florydzie. 

Obecnie Bob Menendez i jego żona Nadina Arslanian są oskarżeni o przyjmowanie gotówki, złota i innych dóbr od trzech biznesmenów z New Jersey. 

Według BBC Ben Cardin, który w 2015 zatstępował już Boba Menendeza, także teraz obejmie tymczasowo stanowisko szefa komisji do spraw stosunków zagranicznych Senatu USA. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

3 COMMENTS

 1. Ja czekam na ujawnienie się polonijnych zwolenników amerykańskiego komuno-faszyzmu, który otwarcie dąży w USA do ustroju totalitarnego. Mam nadzieje, że wreszcie przestaną się stroić w piórka zwolennków demokracji i wolności, ujawnią swoje prawdziwe oblicze i przestaną tumanić niewielką i naiwną część środowiska polonijnego.

 2. Ja tez na to czekam aby ktos w koncu ich zidentyfikowal , mam mysle kilka tropow ktorymi trzeba podazac:
  – moga to byc ci co podniecaja sie gosciem chcacym likwidowac media ktore pisza o nim nieprzychylnie – Adolf zaczal od likwidaji nieprzychylnej prasy i radia
  -moga to byc paskudne lewaki a moze nawet komunisci 😱 podniecajacy sie facetem co bedac prezydentem zeby nie utracic grupy wyborczej z pieniedzy podatnikow doplaca do ich pracy : patrz farmerzy soi ktorzy zostali obdarowani 28 bilionami gdy dostali po doopie za beznadziejna wojenke handlowa z Chinami. Cos takiego to ja widzialem jak za Gierka cala Polska doplacala do kazdej wydobytej tony wegla zeby gornikowi zylo sie jak gornikowi ….
  – za demokracja na pewno nie sa ci ktorzy podniecaja sie ludzmi robiacymi napad na parlament wycierajac gowna o sciane i chcac powiesic vice prezydenta.
  – moga to byc tez ci co podniecaja sie MAGA pajacami ktorzy na dzien dzisiejszy zbanowali 3880 ksiazek w calym kraju z tego 40% to Floryda- maja specyficzne (wybiorcze) zrozumienie konstytucyjnej wolnosci slowa
  Nie wiem czy przyblizylo cie to do polowu lewako-faszysto-komunistow wsrod polonii amerykanskiej, jesli dalej jestes zblokowany daj znac – pojedziemy dalej .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!