“Washington Post” o dokumentach z posiadłości Trumpa

7
Fot. CBS News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Podczas przeszukania w prywatnej posiadłości Donalda Trumpa agenci FBI znaleźli dokumenty o obronności jednego z krajów, w tym informacje dotyczące broni jądrowej. Informacje na ten temat podał dziennik “Washington Post”, powołując się na dokumenty dotyczące przebiegu śledztwa.

“Washington Post” napisał, że niektóre dokumenty znalezione w posiadłości Mar-a-Lago miały taki stopień tajności, że nie miało do nich dostępu wielu wysokich rangą urzędników zajmujących się bezpieczeństwem narodowym. Poza prezydentem USA mogły się z nimi zapoznać tylko osoby ze specjalnymi certyfikatami. Dokumenty te zawsze musiały być zabezpieczone. Według “Washington Post”, jeden ze stu dokumentów przejętych przez FBI dotyczył informacji wojskowych obcego państwa, w tym jego zdolności jądrowych. Gazeta nie podaje, o jakie państwo chodzi. Cytowany przez “Washington Post” prawnik Donalda Trumpa Christopher Kise skrytykował przecieki ze śledztwa. Według Kise’a nie służą one ani prawdzie, ani interesowi wymiaru sprawiedliwości.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

7 COMMENTS

 1. Stare metody i “the New Russia Collusion”. Administracja Bidena chcąc odwrócić uwagę od swoich katastrofalnych rządów chce “umieścić” Trumpa na listach wyborczych w listopadowych wyborach do kongresu.Temu celowi służą przecieki – obecnie do The Washington Post a wcześniej do The New York Times. Oczywiście autorzy przecieków są zawsze anonimowi. To powtórzenie metody Jacka Kurskiego z wyborów prezydenckich w Polsce, kiedy przed laty Lech Kaczyński wygrał z Donaldem Tuskiem. Kurski wymyślił historię z dziadkiem Tuska w wermachcie twierdząc, że “ciemny lud” to kupi. W USA jest miliony takiego “ciemnego ludu”.

 2. Pytania sa nastepujace:

  1. Czemu Tramp bezprawnie wzial scisle tajne dokumenty do swego prywatnego domu, gdy przestal byc prezydentem ?

  2. Kto mial dostep do tych tajnych dokumentow, w jego posiadlosci, ktora uzywa zarobkowo jako hotel/ golf club z setkami gosci przewijajacych sie tam tygodniowo ?

  3. Czemu dopiero po roku od odejscia ze stanowiska, w Lutym 2022 zwrocil tylko czesc dokumentow, a przez swoich prawnikow twierdzac, ze to juz wszystko ? ( jak teraz sie okazuje- nie zwrocil wtedy wszystkiego )…

  4. Co sie stalo z tajnymi dokumentami, po ktorych zostaly tylko puste foldery ?
  Czy trafily do Rosji, Chin, Iranu, czy gdzie indziej ?

 3. MAGA-man 8 września, 2022 At 10:31 PM
  Nie oczekuj racjonalnych odpowiedzi od wierzących w Trumpa. On nie ma wyborców, on ma wierzących. To jest kult. Dla polityka i biznesmana (patrz Steve Jobs z Apple) to idealna sytuacja. Wszelka dyskusja i przekonywanie są z góry skazane na niepowodzenie. Jedyne co możesz zrobić w życiu prywatnym to zerwać wszelkie z nimi kontakty. Niestety na poziomie państwa nie da się. W razie przegranych wyborów będziesz płacił podatki na debila i na jego wyznawców. A on i oni będą bezczelnie występować w twoim imieniu. Zarówno w USA jak i w Polsce.

 4. Od tych, ktorym Tramp i jego szajka wyprala mozgi nie mozna spodziewac sie sensownych odpowiedzi, to fakt.

  Choc pewni moi znajomi, w sumie dosc inteligentni ludzie, schowali juz album Trampa i dwie czerwone czapeczki MAGA, ktore kiedys dumnie wystawili w regale w livingroomie, by kazdy widzial.

  Teraz to schowali i wiem czemu… chyba jest im wstyd, ze kiedys byli za Trampem.

 5. Jasiek z dachu, Ty idź chłopie stare chałupy naprawiać i nie baw się w propagandę. Ty nie masz szkoly i żadnego pojęcia. Poza tym jesteś wrogiem Ameryki i zasługujesz na to by Cię zaraportować do FBI z prośbą o deportacje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!