Dick Cheney krytykuje Donalda Trumpa: “jest zagrożeniem dla kraju oraz tchórzem, który okłamuje swoich zwolenników”

1
Fot. CNN - Trump / Youtube/Liz Cheney - Dick Cheney
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Dick Cheney krytykuje Donalda Trumpa. W nowej reklamie kampanii wyborczej swojej córki Liz Cheney, były wiceprezydent określił byłego prezydenta USA „zagrożeniem dla naszej republiki” i nazwał go „tchórzem”.

 „W 246-letniej historii naszego narodu nigdy nie było osoby, która byłaby większym zagrożeniem dla naszej republiki niż Donald Trump” – powiedział były wiceprezydent w opublikowanym w czwartek 60-sekundowym spocie.  „Próbował ukraść ostatnie wybory, używając kłamstw i przemocy, aby utrzymać się przy władzy po tym, jak wyborcy go odrzucili (…) Jest tchórzem. Prawdziwy mężczyzna nie okłamałby swoich zwolenników. Przegrał wybory i przegrał je zdecydowanie. Wiem o tym, on o tym wie i, w głębi duszy, myślę, że większość Republikanów o tym wie” – mówi Cheney. Dalej mówi, że „z dumą głosował” na swoją córkę, która jest wiceprzewodniczącą specjalnej komisji Izby Reprezentantów, badającej wydarzenia z 6 stycznia 2021 roku na Kapitolu. „Nie ma nic ważniejszego, co kiedykolwiek by zrobiła, niż to, aby upewnić się, że Donald Trump nigdy więcej nie znajdzie się w pobliżu Gabinetu Owalnego”.

Prawybory w Wyoming odbędą się 16 sierpnia. Donald Trump popiera w nich Harriet Hageman, zwolenniczkę byłego prezydenta i teorii spiskowych, dotyczących oszustw wyborczych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!