Sacramento, CA: policja zatrzymała kolejnego podejrzanego ws. niedzielnej strzelaniny

0
Fot. Sky News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Dzień po aresztowaniu 26-letniego Dandre Martina, policja z Sacramento poinformowała o zatrzymaniu drugiego mężczyzny, który wziął udział w strzelaninie, w której zginęło 6 osób, a 12 zostało rannych, w tym 4 bardzo ciężko. Zatrzymanym we wtorek mężczyzną jest 27-letni Smiley Martin, brat pierwszego oskarżonego. Smiley Martin przebywał w szpitalu w wyniku odniesionych ran. Do więzienia trafił we wtorek po wydaniu przez lekarzy pozwolenia o możliwości przeniesienia go do ośrodka odosobnienia.  

W niedzielę nad ranem napastnicy otworzyli ogień do setek osób stojących w pobliżu areny Golden One Center, położonej w centrum Sacramento, gdzie swoje mecze rozgrywa koszykarska drużyna NBA Sacramento Kings. 

Koroner powiatu Sacramento podał do publicznej wiadomości nazwiska ofiar niedzielnej strzelaniny. Są to: Johntaya Alexander (21 lat); Melinda Davis (57); Yamile Martinez-Andrade (21); Sergio Harris (38); Joshua Hoye-Lucchesi (32) i Devazia Turner (29). 

Dandre Martin stanie dzisiaj po raz pierwszy przed sądem w Sacramento. Mężczyzna był wcześniej karany m.in. za pobicie kobiety i nielegalne posiadanie marihuany.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!