USA: milioner przez pomyłkę

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Amerykanin ze stanu Michigan został milionerem dzięki pomyłce pracownika stacji benzynowej. Sprzedał on klientowi niewłaściwy kupon na loterię, który okazał się wygranym.

57-letni mieszkaniec Eastpiointe na przedmieściach Detroit zatrzymał się samochodem na stacji benzynowej, by napompować koła. Ponieważ nie miał przy sobie dwudziestopięciocentówek do kompresora, udał się do znajdującego się tam sklepiku, by rozmienić pieniądze. Przy okazji poprosił jednak o zdrapkę stanowej loterii „Szczęśliwa siódemka” za 10 dolarów. Sprzedawca przez pomyłkę podał mu kupon o wartości 20 dolarów. Gdy zorientował się, ze popełnił błąd, zaproponował jego wymianę. Klient stwierdził jednak, że dopłaci 10 dolarów i zatrzyma droższą zdrapkę, ponieważ przeczucie podpowiada mu, by tak postąpił. Chwile później okazało się, że wygrał 2 miliony dolarów.
Władze loterii poinformowały, że zamiast rozłożyć wypłatę na lata, zdecydował się na jednorazową wypłatę w wysokości 1 miliona 300 tysięcy dolarów. Postanowił kupić za to nowy dom, a resztę zaoszczędzić.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!