USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

Jeremy Sochan zdobył 5. punktów, miał też 3. asysty i 1. faul, ale jego San Antonio Spurs przegrali we własnej hali z Los Angeles Lakers 138:143 w meczu fazy zasadniczej koszykarskiej ligi NBA.

Reprezentant Polski grał tylko w pierwszej połowie. Pod koniec drugiej kwarty zszedł z parkietu i już nie pojawił się do końca spotkania. Po zakończeniu meczu poinformowano, że Sochan ma uraz mięśnia czworogłowego i nie wiadomo, kiedy będzie zdolny do gry.

Spurs z bilansem 6-15 zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, a najbliższy mecz z Oklahoma City Thunder rozegrają dopiero w nocy z 30. listopada na 1. grudnia czasu w Polsce. Liderem Konferencji Zachodniej jest drużna Phoenix Suns, a na Wschodzie prowadzi Boston Celtics.

W hokejowej lidze NHL, New Jersey Devils pokonali Washington Capitals 5:1, a trzy gole po raz pierwszy w jednym meczu zdobył Jack Hughes. To była 15. wygrana drużyny z New Jersey, która ma tyle samo – 36. punktów, co prowadząca w Konferencji Wschodniej – ekipa Boston Bruins.

Obrońca tytułu Colorado Avalanche wygrał z Dallas Stars 4:1 i w tabeli Konferencji Zachodniej jest 6. Prowadzi drużyna Vegas Golden Knights, która w ostatnim meczu przegrała z Vancouver Canucks 1:5.

W pozostałych spotkaniach: New York Rangers ulegli Edmonton Oilers 3:4, Carolina Hurrricanes wygrali z Calgary Flames 3:2, Florida Panthers przegrali po dogrywce z St. Louis Blues 4:5, New York Islanders pokonali Philadelphia Flyers 5:2 i Pittsburgh Penguins przegrali z Toronto Maple Leafs 1:4.