Prezes PiS J. Kaczyński: to jest wielki sukces naszej formacji

1
kaczyński
Fot. Facebook: Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że wynik wyborów parlamentarnych to wielki sukces jego formacji. Według sondaży exit poll PiS zdobył 36,8 procent głosów, Koalicja Obywatelska – 31,6 procent.

Otwierając wieczór wyborczy w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podkreślił, że to czwarte wybory parlamentarne wygrane przez tę formację. “To jest wielki sukces naszej formacji i naszego projektu dla Polski. Przed nami stoi pytanie o to, czy ten sukces będzie można zmienić w kolejną kadencję. Niezależnie od tego, czy będziemy przy władzy, czy będziemy w opozycji, to ten projekt będziemy na różne sposoby realizować” – mówił Jarosław Kaczyński.

Lider PiS zaznaczył, że liczy na ostateczny sukces swojego ugrupowania i obiecał, że niezależenie od rozkładu głosów Prawo i Sprawiedliwość uczyni wszystko, by zwyciężyć.

Na trzecim miejscu – według exit poll – KW Trzecia Droga z poparciem 13 procent, a na czwartym – KW Lewica z wynikiem 8,6 procent. Szacunkowy wynik KW Konfederacji to 6,2 procent.

Exit poll to szacunkowe wyniki głosowania w wyborach. Badanie zostało przeprowadzone przed 900 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. Dane były zbierane przez ankieterów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!