Lider KO D. Tusk o wynikach exit poll: jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi

1
Fot. Facebook: PO
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Lider Koalicji Obywatelskiej Donald Tusk powiedział, że jest dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Zgodnie z podanymi przez IPSOS szacunkowymi wynikami głosowania w wyborach KW Prawo i Sprawiedliwość zdobył 36,8 procent głosów, a KW Koalicja Obywatelska otrzymała 31,6 procent głosów.

Donald Tusk podczas wieczoru wyborczego dziękował wszystkim, którzy z nim sympatyzowali. “Były nas miliony, na ulicach, spotkaniach i przy urnach. Wszystkim wyborczyniom, wyborcom – serdeczne dzięki” – mówił. “To jest jeden z najpiękniejszych dni polskiej demokracji, który otwiera nową epokę – odrodzenie naszej Rzeczpospolitej” – dodał lider Koalicji Obywatelskiej. 

Według szacunkowych wyników exit poll IPSOS frekwencja w wyborach do parlamentu wyniosła 72,9 procent.

Exit poll to szacunkowe wyniki głosowania w wyborach. Badanie zostało przeprowadzone przed 900 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. Dane były zbierane przez ankieterów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Zawsze uwazalem go za wybitnego polityka. Obudzil Polske , dal wiare i doprowadzil do zwyciestwa. Tak,zwyciestwa – odsunal PISuarow od wladzy i za chwile zostanie premierem.
    Brawo, szacuneczek, teraz do roboty nadgonic lata jakie Polska zgubila pod rzadami tych politycznych lobuzow

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!