Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że rząd Zjednoczonej Prawicy umożliwił bezpłatny przejazd płatnymi dotąd odcinkami autostrad zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.
Szef rządu wziął udział w otwarciu odcinka drogi ekspresowej S11 Koszalin-Bobolice. Mówił, że “niedawno widział zestawienie najdroższych autostrad świata, do których należy platformerska A-2”. Dodał, że niektóre jej odcinki “są w pierwszej dziesiątce najdroższych autostrad świata”. Premier powiedział, że otwierana droga jest bezpłatna i taka pozostanie, jeśli Prawo i Sprawiedliwość będzie dzierżyć stery kraju.
Nowo otwarty odcinek drogi ma 11 kilometrów. Docelowo S11 połączy Kołobrzeg nad morzem z Piekarami Śląskimi. Do tej pory udostępniono kierowcom około 160 kilometrów trasy.
POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!
NAPISZ: mail@polskieradio.com – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626
KOMENTARZE