PLL LOT przywraca rejsy do USA

0
882
Polskie Linie Lotnicze LOT USA Chicago Kraków
Fot. Facebook: PLL LOT
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Polskie Linie Lotnicze LOT reagują na decyzję Amerykanów i wprowadzają do rozkładu więcej bezpośrednich połączeń ze Stanami Zjednoczonymi. Na początku tygodnia USA ogłosiły, że na teren tego kraju będą mogli wjechać wszyscy zaszczepieni obywatele Unii Europejskiej i wielkiej Brytanii.

PLL LOT zmieniły właśnie rozkład lotów. Znalazło się w nim wiele zawieszonych na czas pandemii połączeń. Co prawda od roku regularne rejsy w ograniczonym zakresie się odbywały, ale do USA mogli wjechać tylko obywatele tego kraju oraz rezydenci. Teraz polski przewoźnik będzie latać na największe lotnisko Nowego Jorku JFK codziennie. Do Chicago z Warszawy sześć razy w tygodniu i raz w tygodniu z Krakowa. Na lotnisko w Newark, trzy razy w tygodniu z Warszawy i do Miami także trzy razy w tygodniu – od 10 grudnia.

Jak informuje przewoźnik, tym samym oferowanie do najważniejszych ośrodków w USA jest niemal na takim samym poziomie jak w 2019 roku. 

Informacja o możliwości podróżowania osób zaszczepionych z Europy do USA spotkała się z szybką reakcją pasażerów. W poniedziałek wyszukiwarka LOT-u odnotowała wzrost zapytań o 115 procent wobec średniej, a we wtorek o 177 procent wobec tej samej średniej. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!