Polska: w czwartek spotkanie Rafała Trzaskowskiego z prezydentem Andrzejem Dudą

1
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, że w najbliższy czwartek spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą. “Spotkanie to odbędzie się w przeddzień obchodów 76. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego” – powiedział Rafał Trzaskowski. Zaproszenie wystosował prezydent Andrzej Duda. 

Rafał Trzaskowski podkreślił podczas konferencji prasowej, że “liczy na konstruktywną rozmowę”. 
Tego samego dnia – 30 lipca – prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i prezydent Andrzej Duda spotkają się z powstańcami warszawskimi w Muzeum Powstania Warszawskiego. Odbędzie się wówczas uroczystość nadania odznaczeń państwowych przez prezydenta.

Prezydent Andrzej Duda zaprosił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na spotkanie w Pałacu Prezydenckim już 12 lipca, po II turze wyborów. Do spotkania do tej pory nie doszło. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

 1. 1. Oczekujemy, że Trzaskowski przeprosi za swoich zwolenników i ich haniebny hejt przeciw Andrzejowi Dudzie i powie że jedzie na dwutygodniową wycieczkę rowerową po Podkarpaciu
  2. Oczekujemy, że przeprosi i przyniesie wycofanie skargi na “Nieuczciwe wybory”
  3. Oczekujemy że w ramach konstruktywnej rozmowy podpisze Kartę rodziny A. Dudy oraz wezwie Prezydenta do poparcia wniosku ministra Zbigniewa Ziobry o wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej
  4. Oczekujemy, że poprze i wezwie do poparcia Przekopu , oraz CPK.
  5. Oczekujemy, że Trzaskowski przyniesie tekst swojej interwencji do KE i PE, aby odczepiły się od praworządności w Polsce.
  6. Oczekujemy, że zadeklaruje udział w marszu “fashystów” w godzinie W.

  To jest minimum minimorum.
  A jak nie, to niech nie zawrca głowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!