PLL LOT ogłosiły wrześniową siatkę połączeń

0
Polskie Linie Lotnicze LOT USA Chicago Kraków
Fot. Facebook: PLL LOT
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Więcej europejskich połączeń i przywrócenie niektórych kierunków dalekodystansowych. Polski Linie Lotnicze LOT przedstawiły plany na wrzesień. Przewoźnik chce zwiększyć częstotliwość połączeń do europejskich miast, przede wszystkim z myślą o ruchu biznesowym, ale także i turystycznym. 

Polski przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów na niemal wszystkich regularnych trasach europejskich, oferując od kilku lotów tygodniowo do Larnaki czy Nicei, a także kilkanaście rejsów między innymi do Frankfurtu, Amsterdamu, Hamburga czy Londynu. Tym samym, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie częstotliwość regularnych połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. Linia uruchomi również rejsy do Luksemburga, wykonując z Warszawy regularne połączenia pięć razy w tygodniu. 

Podstawą wrześniowej siatki LOT-u będą połączenia europejskie, ale pewne zmiany planowane są także na kierunkach dalekodystansowych. Rozwijanie siatki zależy od zainteresowania pasażerów, sprzyjających regulacji administracyjnych, oraz oczywiście sytuacji epidemicznej. W miarę możliwości, od września polski przewoźnik powróci na wybrane trasy na Dalekim Wschodzie: do Kolombo na Sri Lance, Delhi w Indiach, a także do Pekinu. Nadal nie jest planowane przywrócenie regularnych połączeń do Stanów Zjednoczonych ze względu na wysoką liczbę nowych przypadków zachorowań na COVID – 19 w tym kraju.

Siatka połączeń będzie dostosowana do regulacji poszczególnych państw związanych z ciągle panującą pandemią koronawirusa na świecie. W przypadku zmian dotyczących przemieszczania się i przekraczania granic poszczególnych państw, podróżni będą informowali na bieżąco o nowych regulacjach. Przedstawiciele przewoźnika apelują też do samych pasażerów, by samodzielnie śledzili, jakie są regulacje dotyczące wjazdu do poszczególnych krajów. 

We wrześniu LOT pozostawi także w ofercie niektóre kierunki wakacyjne z myślą o turystach, którzy zaplanowali urlop na ten miesiąc, już poza szczytem wakacyjnym. Będą oni mogli polecieć m.in. do Aten, na Zakynthos, Korfu i na Santorini, czy do Olbii na Sardynii.

Bilety na wrześniowe połączenia są już dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży PLL LOT. 
Dotychczas w ramach akcji “LOT na wakacje”, która trwa od początku lipca, sprzedano ponad ćwierć miliona biletów. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!