J.Kaczyński: Jan Paweł II jest brutalnie atakowany, bo jego postać stała się częścią polskiej tożsamości

0
121
Fot. Facebook: PiS
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, mówił podczas spotkania z mieszkańcami Wadowic- rodzinnej miejscowości świętego Jana Pawła II, że “jest w szczególnym mieście, które łączy się z nazwiskiem wielkiego Polaka”. 

“Jan Paweł II jest teraz brutalnie atakowany, jest niszczony, bo jego postać stała się częścią polskiej tożsamości. Niektórym chodzi o to, by podważyć wartości chrześcijańskie i je odrzucić”- mówił prezes PiS. 

Jarosław Kaczyński podkreślał, że Polska przetrwała przez lata zaborów dzięki chrześcijaństwu. “Dziś jesteśmy dużym Narodem – to jest sukces i on wynika z naszego narodowego usposobienia, które opiera się na Kościele Katolickim”- dodał. 

Prezes PiS przypomniał, że rząd Zjednoczonej Prawicy znalazł pieniądze na wprowadzone przezeń programy. Nie podwyższył podatków, a je obniżył. “Ograniczyliśmy rabunek kraju, który był częścią postkomunizm. 

Ogromny wypływ pieniądza z budżetu państwa został znacząco zahamowany. Wprowadziliśmy zmiany w polityce społecznej. Został wprowadzony program Rodzina 500 Plus, którego symbolem jest premier Beata Szydlo”- podkreślał. Jarosław Kaczyński. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!