USA: pracowity poniedziałek dla prezydenta Donalda Trumpa

0
651
Twitter: Team Trump
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Poniedziałek był bardzo pracowitym dniem Donalda Trumpa. Przed południem Prezydent odwiedził Kalifornię, gdzie wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami stanowych i lokalnych władz oraz ratownikami walczącymi z pożarami. Następnie udał się do Las Vegas, Nevada i w dalszej kolejności do Phoenix w stanie Arizona, gdzie spotkał się ze swoimi wyborcami pochodzenia latynoskiego. Posiedzenie okrągłego stołu, odbywające się pod hasłem „Latinos for Trump”, miało miejsce w Arizona Grand Resort & Spa. Wzięli w nim udział min. gubernator Arizony Doug Ducey i właściciel baseballowej drużyny Los Angeles Angels Arte Moreno. 

Podczas tego spotkania informacyjnego Prezydent Donald Trump zapewnił o jego wsparciu dla mieszkańców Arizony. 

„Amerykanie hiszpańskiego pochodzenia wzmocnili siłę narodu w niewyobrażalny sposób. Chronicie ten kraj, służąc we wszystkich siłach bezpieczeństwa USA. Promujecie wspólne wartości wiary, rodziny, ciężkiej pracy, wspólnoty społecznej i patriotyzmu. Jesteście wspaniałą grupą ludzi. Kocham was i możecie na mnie liczyć. Nigdy was nie zawiodę.” 

Arizona jest jednym z kilku stanów, w których toczy się zacięta walka o wygraną w listopadowych wyborach prezydenckich. Według ostatnich sondaży kilkupunktową przewagę w Arizonie posiada demokrtyczny kandydat na prezydenta USA Joe Biden. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

spotify-podcast-badge-blk-grn-165x40-copy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!