Homer Glen: we wtorkowym wypadku zginęły 2 osoby, policja prowadzi śledztwo

0
500
Fot. ABC7Chicago
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Władze powiatu Will podały najnowsze informacje co do wtorkowego wypadku samochodowego w Homer Glen na południowo zachodnich przedmieściach Chicago, w którym zginęły dwie osoby.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach ulic 143 Street oraz Kings Road. Wstępne raporty podały, że sprawcą był 37-letni Chris Hramija z Joliet, z południowych zachodnich przedmieść Chicago. Mężczyzna kierujący Nissanem, dołączając się do ruchu w kierunku zachodnim uderzył w jadący samochód Lincoln. Sprawca doznał wielu obrażeń nie grożących życiu, jego stan jest stabilny. Przewoził on 2 pasażerów w tym mężczyzn w wieku 41 i 33 lat, którzy odnieśli wielokrotne uszkodzenia ciała, starszy mężczyzna jest w stanie krytycznym. Wszyscy zostali przewiezieni do lokalnego szpitala. 

Prowadzący drugi samochód 55 letni mężczyzna odmówił pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Biuro Szeryfa Powiatu Will dodało później, że Nissan uderzył również w czoło samochodu Hyundai powodując zapalenie się silnika, przez co cały samochód stanął w ogniu. 

Samochód Hyundai był prowadzony przez 49-letnią kobietę, w którym przewoziła dwie starsze osoby. Kobieta została przetransportowana do szpitala w stanie krytycznym. Na przednim miejscu pasażera siedział 77-letni mężczyzna, który po przewiezieniu do szpitala został uznany za zmarłego. Na tylnym siedzeniu znajdowała się 73 letnia kobieta, która zginęła na miejscu zdarzenia.

Władze podały, że była to rodzina z Orland Park z południowo zachodnich przedmieść Chicago. Sprawca wypadku został przetransportowany do miejscowego szpitala z licznymi urazami. Został oskarżony o nieprawidłowe korzystanie z pasa ruchu, niedostosowanie prędkości pojazdu do sytuacji oraz przewożenie otwartego alkoholu. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!