Arlington Heights – tor wyścigów konnych: duża oferta na zakup terenu od właścicieli Chicago Bears

0
660
Arlington Park tor wyścigów konnych
Fot. arlingtonpark.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Burmistrz Arlington Heights, na północno-zachodnich przedmieściach, potwierdził, że oferta właścicieli Chicago Bears kupna terenów torów wyścigów konnych w tym mieście została złożona i jest bardzo konkretna. Tom Hayes powiedział, że informacje na ten temat nie są blefem ze strony właścicieli klubu w celu wynegocjowania z miastem Chicago lepszych warunków wynajmu Soldier Field. Burmistrz Arlington Heights nie chciał ujawnić szczegółów złożonej przez Bears propozycji. Potwierdził jedynie, że o sprawie rozmawiał osobiście z prezydentem klubu Tedem Phillipsem.

Umowa Chicago Bears z miastem Chicago na wynajem Soldier Field obowiązuje do 2033 roku. Stadion może pomieścić 61,5 tysiąca kibiców i jest najmniejszym pod tym względem ze wszystkich obiektów, na których odbywają się mecze NFL. Magazyn Forbes wycenił wartość Chicago Bears na 3,5 miliarda dolarów. 

Właścicielem Arlington International Racecourse jest firma Churchill Downs Inc. z Louisville, Kentucky, do której należy także m.in.: Rivers Casino w Des Plaines.  

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!