Nowy Jork: strażacy nie chcą się szczepić

Wiadomości Nowy Jork

1
New York Fire Department straż
Fot. New York Amsterdam News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Ankieta przeprowadzona wśród nowojorskich strażaków wykazała, że ​​ponad połowa z nich nie skorzystałaby z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19, gdyby szczepionka byłaby im oferowana. W badaniu wzięło udział ponad 2 tysiące strażaków spośród 8,200 zatrudnionych w FDNY. 1,100 funkcjonariuszy departamentu czyli 54,7 procent, stwierdziło, że nie weźmie udziału w dobrowolnych szczepieniach, a 45,3 procent, powiedziało, że tak.

Z badań przeprowadzonych m.in. przez naukowców z New York University Medical School wynika, że podczas pandemii koronawirusa strażacy byli 15 razy bardziej narażeni na infekcję, niż pozostali mieszkańcy Wielkiego Jabłka. W pierwszych 3 miesiącach trwania epidemii zachorowało ponad 5 tysięcy pracowników nowojorskiego departamentu pożarnictwa. 62 osoby trafiły do szpitali, a 4 zmarły.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Polacy w Nowym Jorku nie chcą się szczepić 65% wynika z danych Przeprowadzonych ankiety na Greenpointu, Down town Brooklyn Brooklyn Queenisie Ridgewood Maspeth Glendale i innych okolic Mówiąc o strażakach Dając przykład tak można zobaczyć na swoich rodakach Zdanych NYC data już mozna zobaczyć że na covida zmarło Polaków NY tak samo o tym się mówi Wielu przechodzi covida

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!