Chicago: po fali krytyki przewodnicząca CTU przyznała, że posyła swoje dziecko do prywatnej szkoły

2
Fot. WGN Radio

Po fali krytyki i wielu dniach milczenia, przewodnicząca Związku Zawodowego Nauczycieli w Chicago CTU, przyznała, że posyła swojego najstarszego syna do prywatnej szkoły średniej.

Stacy Davis Gates, która była zdeklarowanym krytykiem wyboru szkoły stwierdziła, że jej rodzina była zmuszona dokonać „niesprawiedliwych wyborów” z powodu braku inwestycji edukacyjnych w najuboższych społecznościach miasta.

 „Nasze klasy są ofiarami nasilonego rasizmu i linii demarkacyjnych. Szkoły publiczne w czarnych dzielnicach miasta są żywymi przykładami nierówności społecznej” – napisał w oświadczeniu Stacy Davis Gates.

W ubiegłym roku w wywiadzie dla Chicago Magazine prezydent CTU stwierdziła, że: „Nie mogę działać na rzecz edukacji publicznej w Chicago, w tym dzieci i nauczycieli, dopóki nie zakorzeni się ona w moim własnym domu”.

Informację o postanowieniu Stacy Davis Gates, jako pierwsza podała witryna internetowa SubX.News, która oskarżyła prezydent CTU o hipokryzję. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 COMMENTS

  1. Nie rozumiem tego zdziwienia i tej fali krytyki. Powszechnie wiadomo, że szkoły publiczne istnieją nie dla edukacji dzieci tylko dla związku zawodowego nauczycieli i zaspokajania ich potrzeb. Związki rewanżują sie hojnymi dotacjami dla partii “demokratycznej”. Absolwenci szkół publicznych powinni bezkrytycznie akceptować propagandę “demokratów” i masowo głosować na jedynie słuszną partię. Ostatnie przykłady takiej propagandy to mają uwierzyć, że za obecną masową nielegalną imigrację odpowiedzialni są republikanie i Trump, południowa granica jest zamknięta, i że drukowanie zielonych bez pokrycia i “bidenomics” jest dla ich dobra. Trudno przypuszczać, że ludzie odpowiedzialni za “poziom” nauczania w szkołach publicznych posyłali swoje dzieci do takich szkół.

  2. Odnosnie imigracji to Tramp twierdzi, ze zbudowal ok 500 mil muru na granicy.
    Desantis natomiast twierdzi, ze to brednie i ze Trump zbudowal tylko ok 50 mil.

    Wiec oczywiste jest, ze migrantom duzo latwiej przekroczyc granice w tych miejscach o dlugosci 450 mil gdzie ludzie Trampa kase wzieli, a muru nie zbudowali.
    Przeciez wlasnie za to Steve Bannon zostal skazany i poszedl siedziec.

    Poczytaj gosciu na temat fundacji We Build the Wall, to zobaczysz, jakie przekrety robili ludzie Trampa na tym niezbudowanym murze.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!