Chicago: targi żywności “The Logan Square Farmers Market” zostały odwołane

1
Fot. logansquarist.com

Popularne targi żywności w Chicago – The Logan Square Farmers Market – które miały odbyć się w niedzielę zostały odwołane po raz pierwszy w historii. 

Popularny market przy Logan Boulevard, pomiędzy pomnikiem Illinois Centennial Monument a ulicą Whipple Street zostanie tymczasowo wstrzymany, poinformowali organizatorzy w środowym emailu do wystawców. Powodem są problemy z bezpieczeństwem ruchu samochodu i pieszych związane z rozszerzeniem targów oraz zwiększająca się obecność nie związanych z targami wystawców rozkładających stoiska poza wyznaczonym obrębem. 

Bezpośrednim powodem decyzji jest brak pozwolenia ze strony Departamentu Policji Chicago na zamknięcie ulic blisko Logan Boulevard, pomiędzy ulicami Milwaukee i Sacramento w niedzielne poranki, poinformowała radna Carlos Ramirez-Rosa z 35 tego sąsiedniego okręgu. 

Zdaniem radnej “jest to inteligentna, strategiczna decyzja mająca na celu zaadresowanie rozwoju targów farmerskich tak, aby zapewnić mieszkańcom i odwiedzającym bezpieczeństwo.”

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!