Mężczyzna utonął w wannie w apartamencie dla seniorów w Park Forest

0
Chicago policja
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Ciało mężczyzny zanurzone było przez kilka dni zanim zostało odnalezione przez Policję, w apartamencie należącym do budynku Green Oaks. Budynek Green Oaks składa się z apartamentów przeznaczonych dla seniorów. 

Znaleziono je 10 stycznia, po zawiadomieniu otrzymanym od menedżerki budynku, Erin Brewer, która nie widziała Jamesa Gordona, lat 81, przez dwa tygodnie. Niektórzy mieszkańcy przekazali oficerom, że nie widzieli mężczyzny od około 4 dni. Menedżer budynku nie posiada pozwolenia na wstęp bez obecności Policji. 

Egzaminator medyczny powiatu Cook po dokonaniu autopsji przekazał, że powodem śmierci było utonięcie, do którego przyczyniła się choroba sercowo- naczyniowa oraz cukrzyca. Śmierć została określona jako wypadek. Policja nie była w stanie skontaktować się z rodziną Gordona.

Apartamenty dla seniorów Green Oak są opisane na stronie internetowej jako dostępne cenowo i umożliwiające życie pośród wspierającej społeczności. Są wyposażone w m.in. w system awaryjnego powiadamiania w nagłych wypadkach.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!