Mała czarna czy latte?

0
211
Kawa
Fot. eMediHealth
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

29 września to Narodowy Dzień Kawy. Z tej okazji wiele sieciówek w aglomeracji chicagowskiej będzie kusić kawowymi okazjami. Oto w jakich miejscach, będzie można załapać się na kubek ”małej czarnej” na promocji – skorzystajcie, jeśli akurat przejeżdżacie.


Jedna z najpopularniejszych sieci kawowych – Dunkin Donuts z okazji święta oferuje darmowy kubek kawy (średniej), mrożonej lub klasycznej, z dowolnym zakupem przez konto w aplikacji mobilnej Dunkin Donuts Perks. W sieci Fairgrounds Craft Coffee & Tea dostaniemy darmowy kubek kawy promocyjnej o pojemności 12 uncji do każdej zakupionej  kanapki śniadaniowej. Smoothie King z okazji święta kawoszy otworzy tymczasową kawiarnię na Union Station, w której we czwartek i piątek od godziny 7 rano do 5 po południu będzie serwować darmowy kubek espresso lub kawowego smoothie. Sieć kawiarni Intelligentsia również otworzy swoje ”pop ups” w piątek i sobotę, w któych klienci będą mogli spróbować promocyjnych napojów. Stan’s Donuts and Coffee oferuje darmową małą kawę poprzez zamówienie w sobote, złożone w aplikacji mobilnej. Dla użytkowników z kontem stałego klienta Krispy Kreme  oprócz darmowej kawy w czwartek oferuje darmowego donuta! ”Non members” wciąż dostaną mrożoną lub gorącą kawę, bez konieczności zakupu.
Restauracja Panera Bread oferuje nowym subskrybentom programu darmowych napojów dwa miesiące darmowego członkostwa, podczas gdy istniejący członkowie ”Sip Club” mogą otrzymać 2$ na wybrane napoje od baristy lub smoothies w Panera w czwartek. W Barnes & Noble klienci mogą otrzymać darmową dużą kawę, mrożoną lub klasyczną, przy zakupie dowolnego wypieku w czwartek. Peet’s w święto kawy oferuje małą kawę przy dowolnym zakupie. Na dodatek wprowadza promocję 20%  na ziarna, wkłady i kapsułki z kawą do ekspresów, które potrwa od czwartku do niedzieli w sklepach oraz online.

McDonald’s nie ma niestety specjalnej darmowej promocji związanej z Narodowym Dniem Kawy, jednak popularna sieć fast food oferuje gorącą lub mrożoną kawę w cenie 1$ do końca tego roku! Jedyne co trzeba zrobić, to złożyć zamówienie przez aplikacje

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!