Chicago: rozwiązanie sprawy morderstwa sprzed 19 lat, aresztowano mężczyznę z Yorkville

0
218
sąd
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Mężczyzna z Yorkville został aresztowany i oskarżony o morderstwo w związku ze śmiertelnym postrzeleniem kobiety z Aurory z zachodnich przedmieść Chicago, która zaginęła 19 lat temu, a której zwłoki odnaleziono w hrabstwie Kane pod koniec 2020 roku.

We wczesnych godzinach porannych 9 maja 2003 r. Bell wyszła ze swojego mieszkania na West Side w Aurorze po otrzymaniu tajemniczego telefonu i już nigdy więcej jej nie widziano. Zaginęła, pozostawiając dwie córki w mieszkaniu, które dzieliła z siostrą na 800 przecznicy North Randall Road w Aurora.

W grudniu 2020 r. geodeta znalazł czaszkę na terenie nieruchomości w Montgomery, jak twierdzą urzędnicy. Koroner powiatu Kane, Rob Russell, powiedział, że jego funkcjonariusze zostali wezwani na zalesiony teren, gdzie w płytkim grobie znaleziono szczątki szkieletowe, odzież i kilka przedmiotów osobistych.

Funkcjonariusze organów ścigania powiedzieli w środę, że Bell wyszła, aby spotkać się z Cunninghamem, ojcem jej niespełna dwuletniej córki.

Prince L. Cunningham, lat 49, został aresztowany we wtorek i oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia w związku ze śmiercią Tyeshy Bell, która w chwili zabójstwa miała 22-lata, jak wynika z akt sądowych powiatu Kane.

W środę rano Cunningham stawił się w sądzie, gdzie ustalono wysokość kaucji na 5 mln USD. Ponownie ma stanąć przed sądem 24 czerwca.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!