Chicago: 37-latka oskarżona o zamordowanie 12-letniego syna

1
1049
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

37-letnia Fallon C. Harris z Chicago została oskarżona o zamordowanie 12-letniego syna Kadena Ingrama. Kobieta, która jest pracownicą miejskiego Departamentu Transportu, miała pozwolenie na posiadanie broni pomimo wcześniejszych ostrzeżeń o jej paranoicznych zaburzeniach osobowości.

Do tragedii doszło w sobotę w domu przy South Bennett Avenue w dzielnicy South Chicago. Harris oskarżyła dziecko o zabranie cyfrowego dysku do przechowywania danych. Kiedy chłopak nie był w stanie spełnić żądania matki o oddanie jej przedmiotu, ta otworzyła w jego kierunku ogień. Kaden Ingram został kilkakrotnie trafiony w głowę. Nieprzytomne dziecko przewieziono do szpitala Chicago Medical Center, gdzie stwierdzono jego zgon.

Sędzia powiatu Cook Mary C. Marubio nie wyznaczyła kaucji na warunkowe zwolnienie z więzienia Harris. Kobieta pozostanie w więzieniu do zakończenia procesu. Fallon C. Harris grozi kara dożywocia. 

12-letni Kaden Ingram był jedną z 5 ofiar śmiertelnych weekendowych strzelanin w Chicago. 54 inne osoby zostały ranne. Wśród nich znalazło się pięciu chłopców w wieku 12 do 17 lat i 15-letnia dziewczyna.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 KOMENTARZ

  1. “Wojna” w Chicago nadal trwa, a wynikiem jest wiele ofiar. Pani burmistrz chce sądzić sie z gangsterami. Jeżeli zna ich adresy, to dlaczego nie zostaną aresztowani? John Kass były komentator Chicago Tribune, który był wielkim zwolennikiem Lori Lightfoot obecnie określa ją na swoim blogu jako burmistrz “Wokefoot” i takie określenie jest prawidłowe. Burmistrz, gubernator i inni dygnitarze w Chicago i IL nie potrafią zapobiec rosnącym strzelaninom i to jest największa kompromitacja tych elit i demokratów. Czy mieszkańcy Chicago i stanu IL się wreszcie obudzą i wyślą całe to “woke” towarzystowo na bezterminowy i bezpłatny urlop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!