Chicago: za 2 dni rozpocznie się festiwal Lollapalooza

0
510
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Od 29 lipca do 1 sierpnia w chicagowskim Grant Park odbędzie się coroczny festiwal muzyczny Lollapalooza. Główne wejście znajdować się będzie przy skrzyżowaniu ulic Michigan Avenue i Ida B Wells Drive, a północne przy skrzyżowaniu ulic Columbus i Monroe. Bramy na tereny Grant Park będą otwierane o godzinie 11:00 przed południem, a zamykane o 10 w nocy. Organizatorzy przypominają, że aby zostać wpuszczonym na koncerty należy przedstawić zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu na COVID-19 lub negatywny wynik testu na koronawirusa. Uczestnicy festiwalu proszeni są także o nieuczestniczenie w imprezie jeśli: mieli jakiekolwiek objawy związane z COVID-19, uzyskali pozytywny wynik testu lub byli narażeni na kontakt z kimś, kto uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa oraz podróżowali w miejsca objęte zaleceniami dotyczącymi kwarantanny z powodu COVID-19. Wymagane będzie także noszenie maseczek w przypadku osób niezaszczepionych.

Każdy gość festiwalu będzie poddany kontroli osobistej. 

Wszystkie torby zostaną przeszukane. Torby muszą być z przezroczystego plastiku i nie większe niż 12 x 12 x 6 cali. Nie będzie wolno wnosić na koncerty własnego jedzenia i napojów. Będzie można natomiast przywieźć ze sobą niezbędne lekarstwa, pod warunkiem posiadania recepty z imieniem i nazwiskiem osoby je posiadające. 

Dozwolone będzie posiadanie wózków dziecięcych, frisbee, lornetek, koców, ręczników, aparatów fotograficznych bez zdejmowanych obiektywów i innych akcesoriów, takich jak kijki do telefonów czy mocowania GoPro. Na teren parku będzie można wnieść puste butelki na wodę wielokrotnego użytku i bukłaki na wodę oraz plastikowe lub aluminiowe butelki na wodę. Pełna lista rzeczy, których nie można będzie wziąć ze sobą na koncerty na stronie internetowej festiwalu.

Osoby zainteresowane będą mogły wypożyczyć za 20 dolarów dziennie szafki do przechowywania swoich rzeczy. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!