Cook County: nowa dyrektor Departamentu Praw Człowieka

0
Cook County
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Przewodnicząca Rady powiatu Cook, Toni Preckwinkle, mianowała Sisavanh Baker na nowego dyrektora Departamentu Praw Człowieka i Etyki. Sisavanh Baker pracę na nowym stanowisku rozpocznie w poniedziałek. Jej poprzednik, Keith Chambers, złożył rezygnację 16 listopada. Tymczasowo działem kierowała zastępca dyrektora, Gina Smith. Departament koncentruje się na etyce i prawach człowieka, współpracując z biurem przewodniczącej rady, Radą Etyki i Komisją Praw Człowieka. 

Sisavanh Baker była wcześniej głównym radcą prawnym w biurze Karen Yarbrough’s powiatu Cook. Wcześniej przez prawie 15 lat była zastępcą prokuratora stanowego powiatu Cook, nadzorując postępowania cywilne dla trzech prokuratorów stanowych.

“Sisavanh Baker ma duże doświadczenie w zarządzaniu i była zaangażowana w praktykę sądową, a także doradztwo prawne i doradztwo w powiecie Cook. Doświadczenie Baker w prowadzeniu postępowań sądowych, dochodzeniach, zarządzaniu i transakcjach będzie atutem dla powiatu podczas oceny potrzeb Departamentu- powiedział Nick Mathiowdis, rzecznik Preckwinkle. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!