Chicago

Chicago : 232 samochody odholowane – pierwszy dzień “zimowego” zakazu parkowania

01/12/2020 0 komentarzy
Towing Chicago Holowanie

Wielu kierowców nie zastosowało się do obowiązującego od dzisiejszego paranka zimowego zakazu parkowania. Za swoją nieuwagę czekają ich niemiłe konsekwencje. 

Miasto odholowało 232 samochody we wtorek pierwszego dnia obowiązywania zimowego zakazu parkowania. To mniej niż w zeszłym roku, kiedy to odholowano 248 pojazdów. 

Coroczny zakaz parkowania obowiązuje na 107 milach dróg od godziny 3 do 7 rano od 1 grudnia do 1 kwietnia, niezależnie od tego, czy pada śnieg, czy nie. 

Pojazdy, które stoją na zakazie, są odholowywane pod adres 10301 S. Doty Ave lub 701 N. Sacramento Blvd.

Odrębny zakaz parkowania związany z opadami śniegu obowiązuje przez cały rok na 500 mil innych dróg. Tam nie można parkować w przypadku, gdy spadnie 2 cale śniegu.

Zakazy mają umożliwić solarkom i pługom odśnieżyć ulice. 

Mapę ulic objętych zakazem można znaleźć na stronie internetowej miasta.

campaign

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

NAPISZ: [email protected] – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626

campaign

ZOSTAW KOMENTARZ

AKTUALNOŚCI
up
09 Feb
NEWS
Dziś wielkie sportowe święto w USA. FINAŁ Super Bowl
09 Feb
NEWS
Dzwońcie do naszego radiotonu od 7.00AM do 7.00 PM - 847.593.1030
09 Feb
NEWS
Radioton Daru Serca. Mamy już 264 000 dolarów dla chorych dzieci
down
Najnowsze Wiadomości
Dla chorych dzieci już 264 000 dolarów! Wielki sukces Polonii, Polskiego Radia 1030 i Radia Deon 104.7FM
USA mają częściowo wznowić finansowanie programów pomocy medycznej
Kosmiczne śmieci zagrożeniem dla lotnictwa w Stanach Zjednoczonych