Chicago Bears: futbol bez kibiców!

0
783
Facebook: Soldier Field
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Chicago Bears poinformowało, że mecze na Soldier Field aż do odwołania bedą odbywać się bez udziału kibiców. Oświadczenie klubu pojawiło się po rozmowach z władzami miasta, służbami medycznymi i Chicago Park District, które nie przyniosły porozumienia w sprawie limitowanej liczby kibiców na meczach futbolu amerykańskiego.

Sytuacja związana z pandemia będzie monitorowana zanim zapadnie decyzja o wpuszczeniu widzów na stadion. Podobnie wygląda sytuacja w innych klubach NFL np. Green Bay Packers podjęli decyzję, że przynajmniej pierwszy miesiąc rywalizacji na stadionie Lambeau Field będzie zamknięty dla publiczności. Inaczej wygląda sytuacja w Kansas City, gdzie odbędzie się inauguracja sezonu NFL. Na Arrowhead Stadium 10 września obrońcy Super Bowl Chiefs zagrają z Houston Texans przy trybunach zapełnionych w 20 procentach.

W odróżnieniu od Major League Baseball w lidze futbolu amerykańskiego każdy klub i każde miasto samodzielnie decyduje o zasadach dotyczących rozgrywania meczow w okresie pandemii koronawirusa.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!