Dziś wieczorem debata telewizyjna Biden-Trump

1
Fot. Deadline
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

To będzie jednio z najważniejszych wydarzeń kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych. Dzisiejszej nocy w telewizyjnej debacie zmierzą się dwaj główni kandydaci na prezydenta USA -Joe Biden i Donald Trump. Większość Amerykanów deklaruje, że obejrzy pojedynek obecnego i byłego prezydenta. Debata będzie dostępna w amerykańskich telewizjach, jak również na kanale Youtube USA Today – KLIKNIJ TUTAJ.

Pierwsza debata kampanii prezydenckiej organizowana jest przez CNN i odbędzie się w siedzibie tej stacji w Atlancie. Widowisko będą transmitować także inne stacje telewizyjne. Początek debaty, która potrwa 90 minut, zaplanowano na 9 pm czasu lokalnego (8 pm czasu chicagowskiego).

Zgodnie z zasadami ustalonymi ze sztabami wyborczymi w sali nie będzie publiczności. Mikrofon zostanie włączony tylko temu uczestnikowi, który będzie odpowiadać na pytanie. Kandydaci otrzymają tylko długopis, kartkę i butelkę wody. 

Stawka debaty jest bardzo wysoka dla obu kandydatów, ponieważ sondaże wskazują na bardzo wyrównaną walkę. 81-letni Joe Biden musi pokazać, że mimo zaawansowanego wieku ma wystarczającą energię i jasność umysłu by kierować krajem przez kolejne 4 lata. Celem Donalda Trumpa będzie zademonstrowanie, że nie jest chaotyczny i skupiony na osobistej zemście na przeciwnikach politycznych, tylko ma program korzystny dla zwykłych Amerykanów. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Ekscytowanie się dzisziejszą debatą jest dla mnie śmieszne. Klika Bidena chce wykorzystać debatę dla maksymalnego rozpowszechnienia określenia Trumpa jako “convicted felon” i jako śmiertelne zagrożenie dla amerykańskiej demokracji. Nie mogą nic innego wykorzystać w debacie bo obecna administracja nie ma osiągnięć. Trudno za osiągnięcia uważać otwartą południową granicę i 10 mln nielegalnych, inflacje, zglikwidowanie niezależności energetycznej USA, uzależnianie amerykańskiej ekonomii od reżimu chińskiego, poparcie dla islamofaszystów z hamasu i hezbollahu oraz reżimu irańskiego, które chcą zlikwidować państwo Izrael i dokończyć zagładę narodu żydowskiego zapoczątkowaną przez Hitlera. Bez względu na debatę każdy normalny Amerykanin może porównać 4 lata rządów Trumpa i prawie 4 lata rządów Bidena. Ok. 20% Amerykanów nienawidzi USA i kapitalizmu i dlatego zawsze zagłosuje na Bidena, który jest marionetkę w rękach ludzi niszczących Amerykę. Mówiąc wprost chcą w USA ustroju totalitarnego w stylu komuno-faszystowskim. Jest duża grupa, która głosuje pod wpływem emocji i ta grupa zdecyduje o wyniku wyborów. Trump i jego sztab powinni zrobić wszystko aby dotrzeć do nich w sposób maksymalny. I jeszcze jedna uwaga odnośnie energii i jasności umysłu Bidena. Myślę, że każdy kto oglądał i słyszał kilka wystąpień Bidena potrafi bez problemu ocenić jego energię i jasność umysłu. Biden nic nie potrzebuje udawadniać.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!