USA: adwokat z Teksasu zastrzelony przed McDonald’s po tym jak próbował uspokoić klienta

0
Fot. ABC13
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Adwokat z Teksasu został śmiertelnie postrzelony przed restauracją McDonald’s w zachodnim Houston w weekend po tym, jak próbował uspokoić zdenerwowanego klienta, który kłócił się z obsługą – podaje policja.

Funkcjonariusze patrolu z Departamentu Policji w Houston odpowiedzieli na strzelaninę przy 8147 Katy Freeway około godziny 6 pm w sobotę. Według policji, klient był zły na pracowników z powodu swojego zamówienia i zażądał zwrotu pieniędzy. Ofiara strzelaniny, 46-letni Jeffrey Limmer, próbował uspokoić mężczyznę, a chwilę po tym doszło do bójki. Podejrzany poszedł do swojego samochodu po broń i gdy wrócił zastrzelił 46-latka, a zaraz po tym uciekł z miejsca zdarzenia niebieskim pickupem Ford z początku 2000 roku.

Siostra ofiary, Jennifer Thomas udzieliła wywiadu stacji ABC13 i powiedziała, że jej rodzice byli na uroczystościach ukończenia szkoły jej córki, kiedy otrzymali druzgocącą wiadomość.

„Bardzo kochał swoją rodzinę i przyjaciół” – powiedziała Thomas. „Zawsze się śmiał, żartował i po prostu kochał życie”.

Według jego siostry, Limmer mieszkał w pobliżu McDonalds i często tam chodził. Uczęszczał na University of Texas, a następnie ukończył studia prawnicze w South Texas College of Law. Był wspólnikiem w firmie prawniczej w Houston, a jego siostra powiedziała, że spędził swoją karierę próbując pomagać innym, więc nie było zaskoczeniem, gdy detektywi powiedzieli, że właśnie to robił w ostatnich chwilach życia.

„Znając Jeffa wiesz, że to on zawsze mówi: ‘Uspokój się. To nic takiego” – powiedziała Thomas. „Zawsze chciał walczyć o słabszego i postępować właściwie”.

Podczas gdy policja szuka napastnika, a rodzina Limmera czeka na sprawiedliwość, jego siostra powiedziała, że są dumni, że stanął w obronie tego, co uważał za słuszne.

„Dobry Samarytanin, który starał się postępować właściwie i nie chciał pozwolić, aby pracownicy McDonalds musieli przez to (awanturę) przechodzić” – dodała siostra ofiary

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!