USA: Armia wycofuje reklamy rekrutacyjne po aresztowaniu aktora Jonathana Majorsa, nowej gwiazdy Marvela

0
Fot. NYPost/REUTERS
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Areszt aktora Jonathana Majorsa wywrócił do góry nogami nową kampanię Armii, stworzoną w celu zwiększenia słabnącej rekrutacji w szeregi wojska. Majors został aresztowany w sobotę w Nowym Jorku na podstawie zarzutów o duszenie, napaść i prześladowanie. Majors był narratorem dwóch reklam będących centrum szerszej kampani medialnej rozpoczętej w trakcie koszykarskich zawodów NCAA’s March Madness.

Liderzy armii Stanów Zjednoczonych liczyli na to, że popularność aktora, który gra główne role w niedawno wypuszczonych na ekrany kin filmach “Creed III” i “Ant-Man and The Wasp: Quantumania,” pomoże im dotrzeć do młodej widowni.

W niedzielnym oświadczeniu, Biuro Marketingowe Armii napisało, że jest “głęboko zaniepokojone zarzutami.” Dodano, że podczas, gdy Majors “jest niewinny do czasu udowodnienia mu winy, rozwaga nakazuje wycofać reklamy z jego udziałem do momentu zakończenia śledztwa.”

Policja z Nowego Yorku poinformowała, że aktor był zaangażowany w domowy spór z 30 letnią kobietą. “Ofiara poinformowała policję, że została zaatakowana.”

Prawnik Majorsa, Priya Chaudhry, powiedziała w oświadczeniu, że są materiały oczyszczające imię Majorsa, dodała, że aktor “padł ofiarą sprzeczki z kobietą, którą zna.”

Materiały reklamowe Armii, w których mężczyzna użycza głosu, zatytułowane są “Pokonać przeszkody” i “Z myślą o jutrze.” Są częścią kampanii “Bądź wszystkim, czym możesz być.” W jednej z nich pada stwierdzenie: “Wydobywamy najlepsze z ludzi, którzy służą, ponieważ Ameryka wzywa do niczego mniej.”

2022 rok był najgorszym rokiem rekrutacji do armii w niedawnej historii. Nabór był niższy o 25% w stosunku do planowanej rekrutacji 60,000 żołnierzy. Nowa kampania miała przyciągnąć 65,000 rekrutów, czyli 20,000 więcej niż w roku poprzednim.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!