Tragedia migrantów w Teksasie, w przyczepie znaleziono 46 ciał

1
Fot. USAToday
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Tragedia w amerykańskim stanie Texas. W przyczepie ciężarówki zaparkowanej przy drodze w San Antonio znaleziono ciała 46 martwych migrantów. 16 osób zostało przetransportowanych do szpitali. 

Porzucona przy drodze ciężarówka została odkryta przez pracownika pobliskiej firmy, który usłyszał wołanie o pomoc. Drzwi przyczepy były uchylone, wewnątrz zobaczył ludzkie ciała. Wśród 46 martwych osób byli mężczyźni, kobiety i dzieci. 
Lokalne władze nie udzieliły definitywnej odpowiedzi na pytanie o przyczynę śmierci. Sugerowali jednak, że był nią ekstremalny upał. W San Antonio temperatura przekraczała wczoraj 37 stopni Celsjusza. W przyczepie ciężarówki nie było klimatyzatora. Osoby, które trafiły do okolicznych szpitali były odwodnione i wyczerpane. 

Szef Policji w San Antonio William McManus powiedział, że trzy osoby zostały zatrzymane. Wcześniej informowano, że trwają poszukiwania kierowcy pojazdu, który prawdopodobnie porzucił ciężarówkę. Prowadzący śledztwo nie podali informacji z jakiego kraju pochodzili migranci. 

San Antonio jest położone 230 kilometrów od granicy z Meksykiem. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Biden osobiście jego ludzie (Mayorkas, Suzan Rice i inni) ponoszą odpowiedzialność za śmierć tych ludzi i wielu innych. To on osobiście zaprosił cały świat do nielegalnej imigracji do USA i otworzył południową granicę.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!