USA: kolejna gafa prezydenta, pokazał “notatkę” z instrukcjami jak się zachowywać na spotkaniu

2
Fot. NYPost
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Kolejna gafa prezydent USA Joe Bidena. W czwartek niechcący podniósł ściągawkę przygotowaną przez personel Białego Domu, instruującą skłonnego do popełniania błędów przywódcę, jak ma zachować się podczas spotkania. Media zrobiły zdjęcie ściągawki Bidena podczas jego spotkania z przedstawicielami przemysłu energii odnawialnej. W pewnym momencie prezydent USA podniósł kartkę, nie zdając sobie sprawy, co na niej jest napisane. Dzięki temu jej treść była dobrze widoczna dla fotoreporterów.

Przygotowane instrukcje mówiły Bidenowi, aby „wszedł do Sali Roosevelta i przywitał się z uczestnikami”. Następnie, jak napisano na kartce, „TY zajmujesz SWOJE miejsce”. Po opuszczeniu sali przez media Biden otrzymał na ściągawce jeszcze kilka pouczeń: „TY zadajesz pytanie, „TY dziękujesz uczestnikom”, „TY wychodzisz”. Pracownicy Białego Domu zaznaczyli, by prezydent mówił maksymalnie dwie minuty.

Prezydent USA ma na koncie podobną wpadkę. W lipcu ubiegłego roku, kiedy jeden z asystentów przekazał mu kartkę z napisem „ma pan coś na brodzie”. Po jej otrzymaniu niefortunnie trzymał ją tak, że była widoczna dla fotoreporterów.

Błędy od razu wykorzystują przeciwnicy Bidena, którzy zwracają uwagę na jego wiek. Przekonują, że 79-latek nie jest w najlepszej kondycji, by zajmować stanowisko prezydenta.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

  1. Nadal aktualne jest pytanie kto jest rzeczywistym prezydentem Stanów Zjednoczonych.
    Susan Rice? Dr. Jill? Barack Obama?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!