USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W czwartkowych meczach ligi NBA: Miami Heat wygrali na wyjeździe po dwóch dogrywkach z Charlotte Hornets 111:107, Los Angeles Clippers rozbili Houston Rockets 142:111, Milwaukee Bucks ulegli Philadelphia 76ers 120:123, New Orleans Pelicans przegrali z Dallas Mavericks 118:125, a Brooklyn Nets ulegli Washington Wizards 103:117.

Teraz w lidze NBA nastąpi weekendowa przerwa na mecz gwiazd. Zawodnicy wrócą na parkiety we wtorek.

——————-

W czwartkowym meczu ligi NHL Chicago Blackhawks przed własną publicznością przegrali z Columbus Blue Jackets 4:7. Gole dla Hawks strzelali. Kurashev, Carpenter, Entwistle i DeBrincat. Chicagowski zespół zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej 14 miejsce i dzisiaj zmierzy się w United Center z Dallas Stars. Początek meczu o godzinie 7:30 pm.

W innych czwartkowych spotkaniach NHL:

San Jose Sharks przegrali po dogrywce z Vancouver Canucks 4:5, Edmonton Oilers wygrali z Anaheim Ducks 7:3, Winnipeg Jets pokonali Seattle Kraken 5:3, New York Islanders zwyciężyli Boston Bruins 4:1, Buffalo Sabres ulegli Ottawa Senators 1:3, Montreal Canadiens wygrali z St. Louis Blues 3:2 po dogrywce, Toronto Maple Leafs pokonali Pittsburgh Penguins 4:1, Detroit Red Wings zwyciężyli po rzutach karnych New York Rangers 3:2, a Philadelphia Flyers przegrali z Washington Capitals 3:5.