San Francisco: właściciele restauracji przeprosili za odmowę obsługi uzbrojonym policjantom

0
368
Fot. sf.eater.com/Patricia Chang
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Właściciele restauracji „Hilda and Jesse” w San Francisco, której personel odmówił obsługi trzem policjantom za to, że ci byli uzbrojeni, przeprosili za zachowanie swoich pracowników. Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Personel lokalu odmówił obsługi policjantów, gdyż nie czuł się komfortowo, widząc u nich broń.

W mediach społecznościowych pojawiła się także informacja następującej treści: „Szanujemy Departament Policji San Francisco i jesteśmy wdzięczni za pracę, którą wykonują” – napisano w poście. „Witamy ich w restauracji, gdy są po służbie, bez mundurów i bez broni”. Właściciele restauracji powiedzieli, że ich działania nie są deklaracją polityczną, a obsługa zrobiła to, co uważała za stosowne. Tłumaczenia właścicieli „Hilda and Jesse” nie zostały jednak przychylnie przyjęte przez bywalców lokalu, którzy na stronie Yelp umieścili wiele negatywnych ocen. W odpowiedzi, w niedzielę pojawiły się przeprosiny następującej treści:

 „Jesteśmy wdzięczni wszystkim funkcjonariuszom za ich ciężką pracę, zapewniając nam bezpieczeństwo, szczególnie w tych trudnych czasach. Mamy nadzieję, że będzie to dla nas moment, z którego wyciągniemy odpowiednie wnioski. Żyjemy w niespokojnych i stresujących czasach, a z zaistniałą sytuacją źle sobie poradziliśmy”.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!