USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W meczu 7 kolejki ligi NFL Chicago Bears przegrali na wyjeździe z Tampa Bay Buccaneers 3:38. Dorobek Bears to 3 zwycięstwa i 4 porażki i 3 miejsce w grupie NFC North. W innych spotkaniach grupowych rywali chicagowskiego zespołu Green Bay Packers zwyciężyli Washington Football Team 24:10, a Detroit Lions przegrali z Los Angeles Rams 19:28. Minnesota Vikings mieli dzień wolny.

New York Jets – New England Patriots – 13:54

Dzisiaj w ostatnim spotkaniu 7 kolejki zmierzą się Seattle Seahawks z New Orleans Saints. Początek meczu o godzinie 7:15pm.

W niedzielnym meczu ligi NHL Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings 3:6. Gole dla Hawks strzelali Johnson, Kubalik i Borgstrom. Chicagowska ekipa jako jedna z dwóch drużyn w NHL nie odniosła jeszcze w tym sezonie zwycięstwa i wraz a Arizona Coyotes zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.

W innych spotkaniach Boston Bruins pokonali San Jose Sharks 4:3, Minnesota Wild przegrali z Nashville Predators 2:5, a Vegas Golden Knights ulegli New York Islanders 0:2.
———————-

W niedzielnych meczach ligi NBA: Brooklyn Nets przegrali z Charlotte Hornets 95:111, Houston Rockets ulegli Boston Celtics 97:107, New York Knicks przegrali z Orlando Magic 104:110, Oklahoma City Thunder ulegli Philadelphia 76ers 103:115, Sacramento Kings przegrali z Golden State Warriors 107:119, a Los Angeles Lakers pokonali Memphis Grizzlies 121:118.

Dzisiaj Chicago Bulls na wyjeździe zmierzą się z Toronto Raptors. Początek meczu o godzinie 7:30 wieczorem.

——————-

Adam Buksa zdobył dwie bramki dla New England Revolution w zremisowanym 2:2 wyjazdowym meczu ligi piłkarskiej MLS z Orlando City. Polski napastnik pojawił się na boisku tuż po przerwie. Po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 81. minucie, a po raz drugi – w trzeciej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy. 25-latek ma na swoim koncie szesnaście ligowych trafień w bieżącym sezonie.
Drużyna Buksy już wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo strefy wschodniej.