USA: nie milkną echa czwartkowego wywiadu udzielonego przez prezydenta Bidena

1
1659
Fot. CNN
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Nie milkną echa czwartkowego wywiadu udzielonego przez prezydenta Joe Bidena stacji telewizyjnej CNN. Komentatorzy sceny politycznej po raz kolejny zastanawiają się czy lider Stanów Zjednoczonych może skutecznie sprawować swój urząd. Zwłaszcza jeden moment wywiadu zwrócił uwagę internautów. Po zadaniu pytania przez Andersona Coopera, Joe Biden  kilkanaście sekund stał nieruchomo z wystawionymi do przodu zaciśniętymi dłońmi. Specyficzne zachowanie 79-letniego prezydenta wzbudziło komentarze i rozważania dotyczące jego stanu zdrowia i wieku. 

Internauci przypominają także sierpniowe spotkanie Joe Bidena z premierem Izraela Naftalim Bennetem. Podczas rozmowy polityków z mediami, Joe Biden skłonił głowę, zamknął oczy i – jak się wydaje – przysnął.

Dyskusje o stanie zdrowia i wieku Bidena pojawiały się jeszcze w czasie kampanii wyborczej. Wówczas emocje podkręcał były prezydenta USA Donald Trump, który sugerował, że Joe Biden może cierpieć na demencję.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

  1. Anderson Cooper miał jedno zadanie-uchronić Bidena przed kompromitacją. Mimo, że Biden znał pytania, to Cooperowi się to nie powiodło. Niestety, ale obecny stan Bidena uniemożliwia mu efektywne rządy Ameryką i wielu demokratów już to dostrzega. Jednak obecny Biden jest korzystny dla ludzi, którzy nim sterują i wykorzystują to maksymalnie dla nieodwracalnych zmian w Ameryce w kierunku ustroju totalitarnego.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!